Volkswagen Polo
1.0 TSI DSG Highline | Navigatie | Apple Carplay / Android Auto | Climate Control | Cruise control | Lichtmetalen Velgen
Direct kopen, basisprijs: € 16.640,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.640,-
LEASEPRIJS: € 231,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.804,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI DSG Highline | Navigatie | Apple Carplay / Android Auto | Climate Control | Cruise control | Lichtmetalen Velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 12 juli 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 82.183 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 231,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.640,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-616-HN |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 564 kg |
| Gewicht: | 1.096 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 590 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- metaalkleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco (automatisch)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Lichtmetalen velgen
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstoelen
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor